Biz Kimiz?

En İyisi İçin üretiyoruz

BİR SÖVE

Bir Söve: yarattığı akıllı çözümleri ve üstün kaliteli ürünleri ile yalıtım sektörünün güvenilir bir markasıdır. Bir Söve şirketi, dekorasyon ile yalıtımı birbiriyle kusursuzca harmanlayan bir şirkettir. Öncü yalıtım şirketlerinden ‘Bir Söve’ şirketinin merkezi Aydın’da bulunur. Şirketin kurulma fikri; 2012 yılında, Bekir AY tarafından ortaya çıkmıştır. Şirket, 2014 yılında inşaat sektöründe çalışmalara başlamıştır ve 2016 yılında şu anda da çalışma alan olan yalıtım inşaat mantolama sektörüne adım atmıştır. Bir Söve; 2016 yılında, üzerinde çalıştığı her projede kaliteyi esas alarak yalıtım dünyasındaki yerini aldı ve kurulduğu zamandan bugüne kadar gelişerek büyümeye devam etmiştir.

Bir Söve şirketin uzman kadrosu, iş süreci içerisinde en üst kaliteye ulaşabilmek için gereken her adımı titizlikle incelemektedir. Şirket çalışanları ve uzman kadrosuyla iş süreci içerisinde tüm hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde sonuna kadar yerine getirir. Bir Söve çalışanlarının bilgi ve birikimlerini doğru kaynaklarla buluşturarak müşteri memnuniyeti sağlanır. Bir Söve şirketin temel gayeleri; en iyi hizmeti, yüksek kalite ve uygun fiyata sunarak müşterilere %100 memnuniyet sağlamaktır. Bir Söve çalıştığı her projede, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini doğru analiz ederek hızlı şekilde çözüm üretir. Müşterilerin isteklerine uygun olarak bulduğu her çözüm ile birlikte, istenilen işleri kusursuz bir şekilde yerine getirebilir.

Bir Söve şirketi; söve, yapı malzemeleri, boya ve hırdavat gibi birçok alanda müşteri memnuniyetini referans alarak hizmet sunmaktadır. Bir Söve, iç ve dış cephe yalıtımda kullandığı malzemeleri kendi bünyesinde üretir. Bir Söve, müşterileri için çeşitli ürünleriyle farklı dekorasyon ve yalıtım alternatifleri oluşturur.

Her zaman daha yenilikçi

İstek, Öneri veya Şikayet İçin

Formu Doldurun, Hemen Geri Dönüş Yapalım.